Proudové chrániče. Proč zvolit ABB?

17. 9. 2021
Načítám Akce

Proudové chrániče. Proč zvolit ABB?

Webinář PROUDOVÉ CHRÁNIČE vám dnes přehledně představí sortiment chráničů, jejich technické vlastnosti a především novinky, které by vám neměly uniknout. Přiblížíme vám druhy elektrických poruch a použití ochranných přístrojů, značení proudových chráničů a problematiku předjištění.

Zeptejte se nás

WEBINÁŘE

ODBORNÉ ČLÁNKY

ABB – Tiché instalační stykače

Potřebujete spínat osvětlení, topení, ventilaci nebo třeba čerpadla do 15 kW? Pak můžete sáhnout po našich instalačních stykačích ESB..N a EN..N, a my vám slibujeme, že poté, co s nimi sepnete třeba ta světla, už o nich neuslyšíte! Jsou totiž naprosto tiché.

ABB – Stavební příprava na chytrou domácnost

Při stavbě domu přichází elektroinstalace na řadu sice až jako jedna z posledních věcí, ale na jejím dobře promyšleném projektu závisí komfort vašeho bydlení. Poradíme vám, jak chytře zvládnout rozvod elektřiny, abyste z obyčejné elektroinstalace mohli kdykoliv plynule přejít na chytrou domácnost bez sekání do zdi.

ABB – Rozvodnice UK600

Díky modulární koncepci, zdokonalenému využití prostor a řadě detailů nabízí tato nová řada zapuštěných rozvodnic a skříní pro datová komunikační média maximální flexibilitu pro každý instalační projekt!

VIDEA

Podrobnosti