Chytrá elektroinstalace a domovní telefony. S ABB snadno a přehledně.

6. 9. 2021, 13:00 - 14:00
Načítám Akce

Chytrá elektroinstalace a domovní telefony. S ABB snadno a přehledně.

V tomto webináři vám představíme stručně a v názorných příkladech výhody používání chytré elektroinstalace ABB-free@home, které vašim zákazníkům ušetří čas i peníze, a možnost propojení s domovními telefony Welcome Midi

Zeptejte se nás

WEBINÁŘE

ODBORNÉ ČLÁNKY

ABB – Rozvodnice UK600

Díky modulární koncepci, zdokonalenému využití prostor a řadě detailů nabízí tato nová řada zapuštěných rozvodnic a skříní pro datová komunikační média maximální flexibilitu pro každý instalační projekt!

ABB – Stavební příprava na chytrou domácnost

Při stavbě domu přichází elektroinstalace na řadu sice až jako jedna z posledních věcí, ale na jejím dobře promyšleném projektu závisí komfort vašeho bydlení. Poradíme vám, jak chytře zvládnout rozvod elektřiny, abyste z obyčejné elektroinstalace mohli kdykoliv plynule přejít na chytrou domácnost bez sekání do zdi.

ABB – Odolnost spínačů a zásuvek Tango® Swing® a Levit® IP 44

Přáním snad každého zákazníka je mít stejný design elektroinstalace i v místech, která mohou být vystavena prachu a vlhkosti. Takovými typickými místy jsou např. komora, balkon, terasa a další. Nabízí se řešení v přístrojích pro zapuštěnou montáž s krytím IP , které vyhoví po stránce bezpečnosti i designu.

VIDEA

Podrobnosti