Trevos

Společnost TREVOS, a.s. je ryze česká firma s více jak třicetiletou tradicí ve výrobě průmyslových a interiérových svítidel. Díky dlouholeté zkušenosti dnes realizuje a nabízí široký sortiment svítidel, jejichž výzkum a vývoj je založen na vlastních odborných znalostech a chráněném know-how.

TREVOS, a.s. je dodavatelem svítidel jak na český tak světový trh.

Na tuzemském trhu patří firma mezi přední výrobce průmyslových a kancelářských svítidel. S téměř 300 zaměstnanci se řadí mezi významné zaměstnavatele v regionu.

Kromě podílu na českém trhu je společnost TREVOS, a.s. velmi aktivní v oblasti exportu. Svítidla se tak vyváží do více než 60 zemí světa, např. do Itálie, Německa, Francie nebo Brazílie.

Díky vlastnímu výzkumu a vývoji ve výrobě inovativních modelů svítidel, investicí do kvalitních termoplastických materiálů a elektro komponentů získala společnost svůj podíl na trhu.

Cílem společnosti je nabízet svým zákazníkům výrobky prvotřídní kvality za příznivé ceny.

Vybrané produkty

O firmě

Společnost TREVOS, a.s., založená v roce 1990, je ryze český výrobce svítidel. Produkujeme široký sortiment průmyslových a interiérových svítidel. Vlastní výzkum a vývoj je založen na odborných znalostech a chráněném know-how.

Díky nejmodernějším technologiím a vysokému pracovnímu nasazení vyrábíme vysoce kvalitní výrobky, které přinášejí světlo do života všech našich zákazníků ve více než 60 zemích světa.

Kontakt

Nova Ves 34
Trutnov
511 01 

Web: www.trevos.cz
Email: obchod@trevos.cz
Tel.: +420 481 363 311


*Vámi vyplněný dotaz bude zaslán technické podpoře výrobce.

ODBORNÉ ČLÁNKY

WEBINÁŘE

25Říj
22Říj

Webinář TREVOS

11:00 - 12:00
06Říj

TREVOS – Naos

13:00 - 14:00
27Zář
23Zář
14Zář

VIDEA