SIEMENS

Siemens patří mezi největší technologické firmy v České republice a již více než 130 let je nedílnou součástí českého průmyslu a zárukou inovativních technologií. Se svými více než 12 000 zaměstnanci se řadí mezi největší zaměstnavatele v Česku. Portfolio Siemens zahrnuje produkty a řešení pro oblast výroby a distribuce elektrické energie, inteligentní infrastrukturu budov, distribuované energetické systémy a automatizaci a digitalizaci ve zpracovatelském a výrobním průmyslu.

Siemens Digital Industries je lídrem inovací a technologií v oblasti průmyslové automatizace, komunikace a digitalizace. Díky úzké spolupráci s našimi partnery a zákazníky nabízíme řešení ušitá na míru vašemu podnikání, protože chápeme, že každé průmyslové odvětví i každý podnik má specifické potřeby a požadavky. Dlouholeté zkušenosti a znalosti trhu nám umožňují nabídnout zákazníkům komplexní portfolio řešení pro digitální transformaci ve výrobním i zpracovatelském průmyslu.

V rámci Digitálního veletrhu jsme pro vás připravili zajímavé webináře na různá témata.

Newsletter Siemens: Nyní vám již nic neunikne!
Přihlaste se k odběru Siemens newsletteru a mějte vždy aktuální informace z oblasti průmyslové automatizace, komunikace a digitalizace!
https://new.siemens.com/cz/cs/spolecnost/o-nas/digital-industries/di-newsletter-registrace.html

Vybrané produkty

O firmě

Siemens patří mezi největší technologické firmy v České republice a již více než 130 let je nedílnou součástí českého průmyslu a zárukou inovativních technologií. Se svými více než 12 000 zaměstnanci se řadí mezi největší zaměstnavatele v Česku.

Siemens Digital Industries je lídrem inovací a technologií v oblasti průmyslové automatizace, komunikace a digitalizace.

Kontakt

Siemensova 1
Praha 13 – Stodůlky
155 00

Web: www.siemens.com
Email: digital.industries.cz@siemens.com
Tel: +420 800 909 090


*Vámi vyplněný dotaz bude zaslán technické podpoře výrobce.

ODBORNÉ ČLÁNKY

WEBINÁŘE

WEBINÁŘE