Schneider Electric

Ušetřete čas sobě i svým zákazníkům
– www.vypinac.cz

Doporučte jim portál www.vypinac.cz
Zákazníci si mohou sami vybrat ty nejvhodnější vypínače a zásuvky pro svůj domov. Mohou si vyskládat vypínač a případně promítnout na vlastní stěnu, mohou se inspirovat, naleznou zde tipy a triky, sami si vyspecifikují požadovanou sestavu.

Vyzkoušejte www.vypinac.cz
a využijte i jednoduchý návod.

Pro svou práci potřebujete tu správnou výbavu – pracovní světla a prodlužky Thorsman

Pracovní LED světla, která vydrží hrubé zacházení, svítí dlouho, 

neoslňují a mají mnoho chytrých vychytávek pro různá uchycení. Oceníte i dobře promyšlené, odolné bubnové prodlužovací přívody s dalšími vychytávkami a dobrým designem. Vše na www.thorsman.cz

Acti 9: získejte 100 Kč na nákup
nebo 200 Kč na benzín!

K 1 balení vybraných jističů Acti 9 nyní získáváte zdarma poukázku 100 Kč na nákup zboží.
K vybraným chráničům Acti 9 získáváte navíc poukázku 200 Kč na nákup pohonných hmot.

Každý ovládací panel jako designově svěží originál

Tlačítka a skříně Harmony opět bodují. Díky jejich nově nabyté variabilitě si nyní může každý výrobce rozváděčů i výrobce strojů vytvořit svůj vlastní unikátní ovládací panel.

 

 

Inspirujte se v praxi: úspěšná realizace Svatopetrská v Brně

Podívejte se do konkrétní budovy, přímo na její řízení. Systém KNX a EcoStruxure řídí osvětlení, vzduchotechniku, vytápění, rekuperaci, spotřebu vody, distribuci tepla a energie z fotovoltaické elektrárny. Jaké jsou úspory, výhody, přínosy?

 

Sedna Design/Elements

Podívejte se jak snadno lze namontovat a nastavit stmívač v nové řadě Sedna Design/Elements. Shlédněte i další technická videa.

 

 

 

Objevte možnosti Facility Expert

Zase stojíte u rozvaděče, musíte jej opravit a bohužel k němu nemáte schema ani přehled provedených zásahů?. Tomu je konec. Podívejte se jak užitečná vám může být aplikace Facility Expert.

 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přihlaste se k odběru informací a v našich newsletterech obdržíte přehled nových výrobků, upozornění na prodejní akce, zajímavé typy nebo inspiraci z realizovaných řešení.

Vybrané produkty

O firmě

Záruka kvality, spolehlivosti a bezpečnosti. Nasloucháme vám. Stále se snažíme plnit vaše požadavky, výzvy, doporučení. Každý rok inovujeme stovky produktů, aby byl váš život i práce bezpečnější, stabilnější a komfortnější. Spojujeme nejnovější světové technologie, software a služby do efektivních řešení … pro domácnosti, budovy, datová centra, infrastrukturu i průmysl.

Připojte se k nám, protože… Life Is On

Kontakt

U Trezorky 921/2
Praha 5
158 00

Zákaznické centrum:

Web: www.se.com/cz
Email: podpora@se.com
Tel.: 382 766 333


*Vámi vyplněný dotaz bude zaslán technické podpoře výrobce.

ODBORNÉ ČLÁNKY

WEBINÁŘE

VIDEA