OBO BETTERMANN

Vítejte ve světě elektroinstalací – vítejte u OBO Bettermann

Již více než 100 let přinášíme nová řešení pro kvalitní funkci a snadnou instalaci elektrických rozvodů. Využíváme přitom dovednosti našich zaměstnanců z celého světa, neboť víme, že každý trh má své zvláštnosti a požadavky. Náš globální tým nabízí zákazníkům inteligentní a sofistikovaná řešení šitá na míru praxi, usnadňující v maximální možné míře práci elektrotechnických projektantů i realizačních odborníků. Zvláštní pozornost přitom věnuje kompatibilitě všech produktů a účinné technické podpoře nespočetných praktických aplikací, včetně rozsáhlé softwarové podpory v oblasti návrhu a realizace.

Průmyslové instalace

Všechny produkty OBO, potřebné při realizaci průmyslových budov lze charakterizovat těmito vlastnostmi: rychlost, jednoduchost a nepřetržitý vývoj. Čas je cenný, takže je rychlost jedním z atributů, které hrají při používání našich produktů vždy důležitou roli. Budova by měla být použitelná co nejrychleji, což podmiňuje další atribut: jednoduchost. Výrobky OBO nejsou složité, snadno se s nimi pracuje a lze je bez problémů používat. Abychom pro vás mohli oba tyto body optimalizovat, zajišťujeme kontinuální vývoj našich výrobků – nejen, ale především v oblasti průmyslových instalací. Bez ohledu na skutečnost, zda se jedná o rozsáhlé systémy kabelových žlabů a žebříků, široký sortiment kabelových odbočných krabic a přístrojových skříní, instalačních trubek nebo rozsáhlou nabídku souvisejícího upevňovacího materiálu.

Výsledkem této neutuchající snahy jsou i zákaznicky stále oblíbenější systémy bezšroubově spojovaných kabelových žlabů OBO-Magic.

 

Instalace budov

Pod značkou OBO najdete také veškeré systémy, potřebné k uspokojení vašich potřeb při výstavbě a rekonstrukcích soukromých, veřejných funkčních i administrativních budov. Při vývoji výrobků pro tuto kategorii elektrických instalací věnujeme zvláštní pozornost prvotřídní funkčnosti s odpovídajícími požadavky na design. Všechny naše výrobky se využívají v nesčetných aplikacích po celém světě, od rodinných domů, přes školská a zdravotnická zařízení, až po sportovní objekty, jako například fotbalové stadiony.

Zřizování nových i rekonstrukci stávajících administrativních a obytných prostor usnadní široká paleta systémů pro ukládání vedení, zahrnující kvalitní instalační lišty a parapetní kanály v nejrůznějších designových a materiálových variacích, jejíž variabilitu ještě dále doplňují podlahové elektroinstalační sloupy a sloupky.

 

Stejně nepřeberné možnosti skýtají v této oblasti ale i podlahové systémy OBO.  Zvolit si lze systémy s kabelovými kanály zcela ukrytými v podlahové mazanině, které narušují kontinuitu podlahy jen v místech instalace přístrojových vývodů nebo systémy sice překryté podlahovou krytinou, ale trvale shora přístupné, usnadňující rychlé a časté změny v konfiguraci kabeláže. Mimo těchto základních provedení podlahových systémů jsou k dispozici i provedení s možností skrytí navazujících přístrojových přívodů nebo speciální systémy umožňující instalaci do nízkých vrstev mazaniny, či do nosné struktury podlahy/stropu.

 

Bezpečnostní instalace

Bez ohledu na účel využití moderních budov se stále častěji nelze obejít bez částí elektrických rozvodů, které lze souhrnně označit jako bezpečnostní instalace. Pod značkou OBO proto najdete také pestrou paletu výrobků, provázanou jedním společným tématem: bezpečnost. Poskytují praktická řešení pro oblast potlačení impulsních přepětí v silových i slaboproudých rozvodech, bezpečný svod bleskových výbojů nebo v oblasti požární ochrany. Kromě odborných znalostí v této oblasti, za kterými stojí mnoho let zkušeností, klademe zvláštní důraz na inovace. Jako příklad může sloužit naše výzkumné a testovací středisko ochrany před bleskem (BET), které využíváme jako prostředek k zajištění co nejlepší ochrany vašich budov.

Nabízíme naše systémy pro řešení vašich konkrétních projektů. Nezáleží na tom, zda se jedná o řešení pro energetiku, zásobování, likvidaci odpadu, průmyslové a rostlinné inženýrství nebo v oblasti mobility, služeb a spotřeby. U nás naleznete celou elektrotechnickou infrastrukturu na jediném místě.

Vybrané produkty

O firmě

Již více než 100 let přinášíme nová řešení pro kvalitní funkci a snadnou instalaci elektrických rozvodů. Využíváme přitom dovednosti našich zaměstnanců z celého světa, neboť víme, že každý trh má své zvláštnosti a požadavky.

Kontakt

Modletice 81
Říčany u Prahy
251 01

Web: www.obo.cz
Email: info@obo.cz      
Tel:    +420 323 610 111
Fax:   +420 323 610 120


*Vámi vyplněný dotaz bude zaslán technické podpoře výrobce.

ODBORNÉ ČLÁNKY

WEBINÁŘE

29Říj
20Říj
11Říj
24Zář
07Zář
03Zář

VIDEA