Modus

Svítidla z České Lípy do celého světa

Společnost MODUS spol. s r. o. je největším výrobcem svítidel v České republice, mezi jeho hlavní zaměření patří svítidla kancelářská a průmyslová.

Týdenní kapacita výroby ve výrobním závodě v České Lípě je 25.000 ks svítidel. Disponuje vlastní výrobou LED modulů (s čipy OSRAM/SAMSUNG) a má vlastní testovací laboratoře na krytí IP, teplotu a fotometrickou laboratoř.

Svítidla bez čínských komponentů a podpora českého zdravotnictví

„Všechna svítidla se značkou MODUS jsou kompletně vyráběna v našem výrobním závodě v České Lípě a splňují všechny podmínky pro označení Český výrobek. My jsme se však rozhodli pro ještě větší výzvu“ říká spolumajitel a zakladatel společnosti Ing. Jiří Kavka

„Vzhledem k současné ekonomické a epidemiologické situaci jsme se rozhodli nabídnout novou řadu našich svítidel, u kterých budeme garantovat, že žádná součástka, kterou nakupujeme, nebude vyrobena v Číně. Považujeme za správné, abychom v této nelehké situaci podpořili naše evropské dodavatele a podporovali tedy evropskou ekonomiku a evropská pracovní místa a nikoli hospodářství státu, který je svým přístupem v začátku pandemie dle našeho názoru zodpovědný za nynější epidemiologickou situaci ve světě.“

Tato svítidla s označením „China free“ v sortimentu MODUS rozeznáte podle koncovky „EU“ v kódu výrobku a můžete je žádat v obchodní síti společnosti SONEPAR, které tímto děkujeme za spolupráci. Viz, seznam níže s přímým odkazem na e-shop společnosti SONEPAR.

Z každého svítidla z této výrobní řady věnuje společnost MODUS 25 korun nemocnici v České Lípě

Uvažte prosím, zda-li i Vy chcete používáním těchto výrobků podpořit českou a evropskou ekonomiku a zároveň náš zdravotní systém, neboť z prodeje každého takového výrobku podporujeme finančně naše zdravotnictví.

Vybrané produkty

O firmě

Společnost vznikla v roce 1994
Týdenní kapacita výroby 25.000 ks svítidel
Orientace především kancelářská a průmyslová svítidla
Zaměstnává 350 zaměstnanců
Export 70 procent
Do svítidel si vyrábí vlastní LED moduly

Kontakt

MODUS, spol. s r.o.
Žižkova 273
Jinočany
252 25

Web: www.modus.cz
Email: podpora@modus.cz
Tel: 242 410 249


*Vámi vyplněný dotaz bude zaslán technické podpoře výrobce.

ODBORNÉ ČLÁNKY

WEBINÁŘE

01Říj

Webinář Modus

11:00 - 12:00
01Zář

Webinář Modus

11:00 - 12:00

VIDEA