Legrand

UPS – řešení pro zálohování kritických aplikací

Společnost Legrand má ve svém portfoliu širokou škálu produktů, mezi které patří i zdroje nepřerušovaného napájení UPS. Portfolio obsahuje kompletní nabídku zařízení, jak pro domovní, kancelářské, IT nebo průmyslové aplikace. Legrand věnuje nemalé prostředky do vývoje a dalšího zdokonalování produktů. Důkazem toho je nový produkt Keor DC

 

Keor DC je určen pro zálohování malých elektronických zařízení jako jsou routery, switche, kamery apod. Disponuje elegantním a moderním designem s ultrakompaktními rozměry 95x95x28 mm, které umožňují umístění zdroje v jakékoliv aplikaci. Výstupní DC napětí lze volit mezi hodnotami 9 – 12 – 15 – 19 V. Zdroj má výstupní výkon 25 W a obsahuje Li-Ion baterii s kapacitou 2200 mAh pomocí které je schopen zálohovat typickou zátěž až do 90 minut.

 

UPS Keor PDU s výkonem 800 VA je bezesporu zajímavý svojí konstrukcí. Je to produkt, který kombinuje UPS s topologií Off-Line a PDU. Zdroj je díky své konstrukci a výšce 2U možné instalovat do jakéhokoliv 19” datového rozváděče nebo jako samostatně stojící. Disponuje 8 FR nebo IEC zásuvkami.

 

Keor Multiplug je zdroj nepřerušovaného napájení s topologií Line Interactive. Je vyráběn v provedeních s jmenovitým výkonem 600 VA a 800 VA a je předurčen pro použití v rezidenčních a SOHO aplikacích. Keor Multiplug obsahuje USB konektor pro napájení jakéhokoliv mobilního zařízení, ať už telefonu nebo např. tabletu. Ať už je zátěží pracovní stanice, nebo televize se satelitním přijímačem, Keor Multiplug poskytuje dostatečný počet zásuvek. UPS je vybaven 4 zálohovanými zásuvkami s ochranou proti přepětí a 2 zásuvkami s ochranou proti přepětí. UPS je vyráběn se zásuvkami typu French nebo Schuko.

 

 

Keor SP je zdroj nepřerušovaného napájení s topologií Line Interactive, který je díky svým kompaktním rozměrům určen mimo jiné pro zálohování tam, kde jsou vysoké prostorové požadavky, jako je například zálohovaní bankomatů nebo pokladen. UPS je vyráběn s jmenovitým výkonem 600-2000 VA. Zařízení je dodáváno s IEC nebo v kombinaci IEC a French zásuvkami v celkovém počtu až 6 zásuvek. Výkonově vyšší produkty obsahují 1 USB zásuvku pro nabíjení mobilního zařízení.

 

Keor Line RT je UPS s topologií Line Interactive a čistým sinusovým výstupem. Je vyráběn ve výkonovém rozsahu 1000 – 3000 VA. Zdroj je určen pro použití pro malé servery a je ideálním řešení pro menší firmy, které potřebují zajistit kontinuitu provozu. Keor Line RT lze instalovat jako samostatně stojící nebo do datového rozváděče. Zdroj je vybaven 8 výstupními zásuvkami IEC C13, vyšší výkonová provedení pak navíc obsahují 1 výstupní zásuvku IEC C19. UPS obsahuje USB a RS232 konektor. Pro pokročilejší komunikaci přes SNMP protokol je UPS vybaven slotem pro komunikační kartu.

 

Keor LP je základním zdrojem nepřerušovaného napájení s topologií On-Line, tzv. topologií dvojité konverze. Je dodáván s jmenovitým výkonem 1000 – 3000 VA, přičemž pracuje s účiníkem 0,9. UPS je vyráběn s IEC nebo v kombinaci IEC a French zásuvkami. UPS je vybaven RS232 konektorem, stejně jako slotem pro komunikační kartu.

 

 

 

Daker DK+ je vlajkovou lodí jednofázových zdrojů nepřerušovaného napájení společnosti Legrand. Jedná se o zdroj s topologií On-Line, dodávaný ve výkonovém rozsahu 1 – 10 kVA s účiníkem 0,9 nebo 1. Daker DK+ lze instalovat jako samostatně stojící UPS nebo do datového rozváděče. UPS disponuje zásuvkami IEC C13 a IEC C19, stejně jako svorkovnicí pro připojení kabelů u výkonově větších UPS. Obsahuje i slot pro komunikační kartu a konektory USB a RS232. Možnosti montáže, komunikace a ostatní vlastnosti UPS předurčují použití Daker DK+ v každém segmentu od komerčního, IT až po průmyslový.

 

Soubory ke stažení

Keor DC – UPS pro modem/router a připojitelná zařízení 

 UPS – výběrová pomůcka 

 UPS – katalog kompletní nabídky záložních zdrojů UPS 

 UPS – brožura Keor PDU 

 UPS – brožura Keor Multiplug a Keor SP 

 UPS – brožura Keor Line RT 

UPS – brožura Keor LP

UPS – brožura Daker DK+

 

Zajímavé odkazy

www.legrand.cz

Legrand Česká republika | YouTube

Legrand Česká republika | LinkedIn

Legrand | Facebook

Legrand Česká republika | Instagram

UPS Legrand | Legrand.cz

Vybrané produkty

O firmě

Jsme francouzská společnost a patříme mezi světové lídry v oboru elektroinstalací a digitální infrastruktury. Jsme považování také za globální dodavatele řešení pro LAN a datová centra a v oboru inteligentních PDU se řadíme mezi světové lídry. Světové prvenství nám patří v segmentu ovládacích přístrojů a řadíme se také mezi lídry v oblasti chytrého bydlení.

Jsme aktivní ve více než 180 zemích světa s celkovým počtem téměř 38 000 zaměstnanců a v 90 z nich máme obchodní zastoupení. Nabízíme přes 300.000 produktů v oblasti řízení osvětlení, vytápění, správy datových sítí apod., díky čemuž můžeme nabídnout široký výběr řešení na míru pro komerční, průmyslové a rezidenční projekty.

V České republice jsme přítomni již od roku 1992. Kancelář společně se showroomem máme v Praze v ulici Sokolovská. Odtud nabízíme odbornou pomoc a podporu našim klientům a partnerům od návrhu až po dokončení jejich projektů.

Všichni v Legrand věříme, že klíčem k úspěchu a spokojeným zákazníkům je posouvání technologických hranic. Systém distribuce a řízení elektrické energie, organizace a vedení kabelů, elektroinstalační přístroje a příslušenství a mnoho dalších našich produktů tak přináší řadu inovací, které ocení leckterý uživatel. Přijďte se podívat k nám do showroomu a přesvědčte se sami.

Pokud potřebujete pomoci s projektem, obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme. Jsme schopni vypracovat pro vás návrh unikátního řešení, připravit podklady pro tendr a zajistit vám v něm projektovou ochranu.

Kontakt

Sokolovská 100/94 
Praha 8
186 00

Michal Rybka
Produktový manažer UPS

Web: www.legrand.cz
Email: michal.rybka@legrand.cz
Tel: +420 770 160 878


*Vámi vyplněný dotaz bude zaslán technické podpoře výrobce.

ODBORNÉ ČLÁNKY

WEBINÁŘE