Kopos

Firma je plně v držení českých majitelů, kteří navázali na tradici výroby, započatou v roce 1926. Neustálá modernizace výroby, inovace výrobků, upevnění pozice na domácím trhu a rozšiřování prodejních i výrobních aktivit prostřednictvím mnoha dceřiných společností je důvodem úspěchu firmy až do dnešních dnů. Více informací o firmě a jejích výrobcích naleznete na www.kopos.cz .

 

 

 

Elektroinstalační krabice

Představují nejznámější část sortimentu firmy KOPOS. Tvoří ucelenou řadu výrobků pro montáž do nejrůznějších typů stavebních materiálů a způsobů montáže a využití.

 

 

 

 

 

Elektroinstalační lišty a kanály

Slouží k provedení elektroinstalace na povrchu a také umožňují její dodatečné rozšiřování nebo snadné provedení úpravy.

 

 

 

 

Kabelové chráničky a trubky

Tvoří rozsáhlou skupinu výrobků reprezentovanou trubkami ohebnými, tuhými, trubkami vyráběnými z plastu, z kovu a pochopitelně množstvím příslušenství, které je k provedení kvalitní instalace třeba. Označení KOPOFLEX se stalo synonymem pro kabelové chráničky.

 

 

Kabelové nosné systémy

Kabelové nosné systémy (KNS) představují v sortimentu Koposu celou řadu výrobkových řad, jimiž jsou především kabelové žlaby Mars a Jupiter, kabelové lávky a drátěné kabelové žlaby. Výrobky jsou dodávány pochopitelně v různých rozměrových řadách a na zákazníkovi je též možnost výběru povrchových úprav od galvanického zinkování, přes zinkování ponorem nebo lakování. V nabídce nechybí ani varianty vyráběné z nerezové oceli. Součástí systémů je bohaté příslušenství pro vytvoření různého tvarování kabelové trasy. Mnohé výrobkové řady jsou certifikované i pro použití v systémech se zachováním funkčnosti při požáru.

 

 

Systémy se zachováním funkčnosti při požáru

Stále se rozšiřující oranžový katalog přináší informace o způsobu použití a montáže výrobků, které byly testovány pro použití v systémech vyžadující zachování funkčnosti při požáru.

Vybrané produkty

O firmě

KOPOS KOLÍN a.s. je tradičním výrobcem elektroinstalačního úložného materiálu.

Kontakt

Havlíčkova 432
Kolín IV
280 02

Web: www.kopos.cz
Email: produkty@kopos.cz


*Vámi vyplněný dotaz bude zaslán technické podpoře výrobce.

ODBORNÉ ČLÁNKY

WEBINÁŘE