Kanlux

Jsme jednou z předních evropských společností v odvětví osvětlení. V naší nabídce najdete produkty, které rozzáří Váš den i noc. Vyráběny jsou v Polsku, v zahraničí a také v naší vlastní Fabrice Kanlux. Zakladatelé Kanluxu – otec a syn – začínali s malou firmou, ale měli jasný (jak se sluší na firmu s osvětlením) konkrétní cíl. V současné době Kanlux nabízí téměř 3500 produktů v 40 zemích světa.

Záleží nám na tom, aby produkty, které Vás obklopují, byly bezpečné a odolné. Dbáme o to na výrobní lince a v naší výzkumné laboratoři Kanlux. Naše testy životnosti u nás trvají až 252 dní.

BENO LED Kanlux

Svítidla Kanlux BENO mají jedinečný design a výjimečný světelný efekt. Byly vytvořeny na individuální objednávku společnosti Kanlux a jejich návrhy jsme zaregistrovali u patentového úřadu. Řada Kanlux BENO LED je také vysoká odolnost vůči povětrnostním podmínkám (stupeň krytí IP54), rychlá a jednoduchá montáž na strop nebo zeď a senzor pohybu s možností regulace. Kanlux BENO LED je multifunkční svítidlo,
které vzhledem k designu a jeho technickým aspektům můžeme použít prakticky na jakémkoli místě.

 

Tato svítidla, mají unikátní konstrukci a výjimečný světelný efekt. BENO LED je pro nás speciální produkt, byl vytvořen z naší vášně a snahy na nová řešení. Vytvořili jsme koncept těchto svítidel a navrhli je s důrazem na detail, a efekt,
který vytvářejí po zapnutí je unikátní. Tyto plafony mají tvar, který nikde nenajdete- jejich vzhled je na území EU chráněným vzorem. Místa, kde budou umístěna, určitě získají charakter.

Vybrané produkty

O firmě

Budujeme firmu s osvětlením preferovanou zákazníky, díky porozumění jejich potřebám, reagováním na ně a poskytováním nejlepších služeb. Vysokou kvalitu produktů kontrolujeme ve vlastní výzkumné laboratoři Kanlux. Naše produkty mají vysokou spolehlivost, a když se něco pokazí, náš servis je připraven Vám pomoci.

Kontakt

Sadová 618
Frýdek-Místek
738 01

Pavel Žatkuľák
produktový specialista

Web: www.kanlux.cz
Email: pavel.zatkulak@kanlux.cz
Tel.: +420 558 402 542
Mobil: +420 604 258 440


*Vámi vyplněný dotaz bude zaslán technické podpoře výrobce.

ODBORNÉ ČLÁNKY

WEBINÁŘE