EMOS

 

EMOS spol. s r.o. je ryze česká společnost, jež působí na trhu od roku 1991 v Přerově. V současné době je součástí koncernu EMOS, který zahrnuje společnosti EMOS HU, EMOS PL, EMOS SI, EMOS SK a EMOS Property. Nabízíme širokou škálu elektro zboží, určenou jak pro běžné uživatele, tak pro náročné profesionály. Společnými prvky všech produktů EMOS jsou funkčnost, spolehlivost a vysoká úroveň kvality. Společnými silami dodáváme naše kvalitní a zároveň cenově příznivé elektro celkem do 23 zemí Evropy.

Proč zvolit produkty EMOS?

  • atraktivní nabídka produktů
  • zboží dodáváme do 24 hodin
  • poskytujeme profesionální servis
  • jsme tradiční česká firma
  • na trhu působíme již 30 let

Vývoj a testování

Bedlivě pro sledujeme trendy v oboru. Dobré jméno naší značky a kvalita výrobků je velkým závazkem, který se při vývoji, výběru a testování kvality všech výrobků EMOS snažíme nezklamat. Provádíme bezmála 1 100 testů ročně, na které dohlíží
25 specialistů. Díky přísným nárokům na kvalitu poskytujeme na vybrané sortimentní řady záruku
5 let.

Logistické centrum

Jedním z pilířů naší dlouhodobé strategie je zajištění excelentní skladové dostupnosti našeho sortimentu a expresní přeprava na místo určení. Během jednoho dne vyexpedujeme až 29 400 položek,
3 600 balíků a 360 europalet, které dodáváme do 26 zemí Evropské Unie. Dbáme na to, abyste své zboží dostali vždy v čas.

 

Projekční činnost v oblasti osvětlení

Zajistíme pro vás kompletní světelný servis přesně dle zadání. Služba osvětlení na míru se skládá z návrhu a výpočtu osvětlení, ekonomické analýzy návratnosti úspor, zajištění montáže i s elektroinstalací a měření osvětlení. Světelné výpočty provádíme výhradně v programu DIALux.

Vybrané produkty

Naší vášní je elektřina! Baví nás vyvíjet, vyhledávat a dodávat takové výrobky, které díky své kvalitě naším zákazníkům bezstarostně slouží.

Kontakt

Lipnická 2844
Přerov
750 02

Web: www.emos.cz
Email: emos@emos.cz
Tel: +420 581 261 111


*Vámi vyplněný dotaz bude zaslán technické podpoře výrobce.

ODBRONÉ ČÁNKY

WEBINÁŘE