Eaton

Společnost Eaton se významě podílí na zlepšování kvality života a životního prostředí díky  využíváním technologií a služeb v oblasti řízení energie. Poskytujeme udržitelná řešení, která našim zákazníkům pomáhají řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii bezpečněji, efektivněji a spolehlivěji. Pro více informací navštivte www.eaton.cz

NOVINKA: Rozvodnice KLV v pětiřadém provedení!

Rozšířili jsme řadu rozvodnic KLV o nové verze v pětiřadé velikosti. V nabídce jsou nyní 1-5 řadé instalační rozvodnice s DIN lištami. Pětiřadá verze díky inovovanému designu nabízí více prostoru na bocích skříně pro vedení vodičů a díky vyššímu provedení N/PE svorkovnic rovněž větší prostor pro protažení kabelů. Rozšíření se dočkalo i příslušenství pro instalační skříně, jako např. nové popisovací tabulky či oceloplechové úchytky pro montáž pod omítku. Více se dozvíte v našem videu Představení rozvodnic KLV (nové 5řadé verze).

Eaton Online Tour 2021On

Zveme vás na tradiční sérii přednášek, které budou vysílány opět formou živých webcastů. Díky tomuto formátu můžete téma, které vás zajímá, sledovat z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře. Interaktivní formou naši odborníci představí novinky ze světa společnosti Eaton, připomenou problematiku aktuálních změn v normách a legislativě, zaměří se detailněji na to, jak vše funguje v praxi a v neposlední řadě budou odpovídat na vaše dotazy. Školení jsou zcela zdarma. Po odvysílání každého webcastu vám budou k dispozici ke stažení odborné materiály. Není potřeba se registrovat, stačí se v daný čas připojit na www.eaton.com. Startujeme 14. 9. 2021, vždy ve 13:00.

 

Od první poloviny roku 2020 jsme začali natáčet vlastní produktová videa a vysílat živé přednášky. Nestihli jste některá z našich předchozích vysílání? Nevadí! Všechna naše vysílání pro vás nahráváme a zveřejňujeme je několik dní po živém vysílání. Můžete se tedy vrátit k záznamům z našich vysílání a odborných přednášek kdykoliv potřebujete.

 

Další videa z naší tvorby naleznete na našem YouTube kanále

Registrace k odběru novinek ZDE

Vybrané produkty

O firmě

Eaton Elektrotechnika je výrobce přístrojů pro domovní a průmyslové elektroinstalace, přístrojů pro distribuci elektrické energie, záložních zdrojů, osvětlení a bezpečnosti, strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě, řešeních pro náročná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách.

Kontakt

Komárovská 2406
Praha 9
193 00

Web: www.eaton.com
Email: ElektrotechnikaCZ@eaton.com
Tel.: +420 267 990 411

 

Technická podpora: PodporaCZ@eaton.com
Telefon na technickou podporu: +420 267 990 440


*Vámi vyplněný dotaz bude zaslán technické podpoře výrobce.

ODBRONÉ ČLÁNKY

WEBINÁŘE