VIVARES: Řízení osvětlení, pohodlnější než kdy dříve

Silný výkon vyžaduje dobré řízení. Co platí pro podnikání, platí také pro osvětlení.

VIVARES, systém řízení osvětlení IoT (LMS) od společnosti LEDVANCE odolný vůči budoucnosti, více než kdy jindy usnadňuje a činí flexibilnějším vytváření optimálních světelných podmínek pro definované požadavky za každé situace. Systém je vhodný pro všechna kancelářská řešení a je mimořádně spolehlivý a kompatibilní. LEDVANCE vám nabízí vše z jednoho zdroje: všechny komponenty LMS a odpovídající LED svítidla.

 

Další výhodou portfolia je jeho velká flexibilita. Ať už se rozhodnete pro bezdrátové připojení prostřednictvím VIVARES Zigbee nebo kabelovou verzi založenou na technologii DALI, máme pro vás vždy to správné řešení a budeme vás podporovat na každém kroku. Od obou technologií však můžete očekávat, že jsou mimořádně pohodlné a snadno se instalují.

Pokud hledáte flexibilní řešení místnosti, bude pro vás VIVARES Zigbee ideálním řešením. Bezdrátový systém VIVARES Zigbee je ideální pro modernizaci stávajících budov, kde přepojování elektroinstalace není možné. Pokud je budova památkově chráněná nebo nemá podhledy, budete potřebovat výrobky, které si vystačí bez dalšího ovládacího vedení. I v situacích, kdy je třeba častěji měnit rozložení světla, je VIVARES Zigbee perfektní volbou, neboť systém lze snadno přizpůsobit.

 

DALI se osvědčil jako vynikající standard pro automatické ovládání osvětlovací techniky. VIVARES DALI tento průmyslový standard využívá. Uvedení do provozu je jednoduché a srozumitelné prostřednictvím nástroje pro uvedení do provozu na bázi prohlížeče. A samozřejmě je VIVARES DALI také připraven na Internet věcí (IoT) – a proto je schopen generovat zprávy o údržbě a spotřebě energie prostřednictvím cloudu VIVARES.