Svítidla přizpůsobená pro Vaše očekávání – to je ”FABRYKA KANLUX”

Kanlux ALIN LED i Kanlux OFIS LED jsou svítidla vytvořená designéry firmy KANLUX. Spojili jsme inovaci s našimi 30 lety zkušeností a poté je přenesli na kreslící stoly v naší továrně. Zde se staráme o každý detail s tím, že pro Vás vyrobíme naše dokonalá svítidla splňující i náročná očekávání.

Kanlux ALIN LED je svítidlo, které můžeme vyrobit v souladu s Vašimi požadavky a přizpůsobit jej konkrétní investici. Je navrženo a vyrobeno námi v Polsku, takže jej lze rychle přizpůsobit konkrétnímu projektu, či požadavku. KANLUX ALIN používá značkové komponenty a osvědčený napájecí zdroj OSRAM, nebo TRIDONIC, vysoce kvalitní LED modul a spolehlivost, díky kterým poskytujeme na svítidla záruku 5 let. Standardně máme na výběr celkem tři délky LED svítidel KANLUX ALIN sada obsahuje: montážní závěs, napájení a krytku napájení v barvě svítidla. Do svítidel si rovněž můžete vybrat odpovídající difuzor. Varianta s mřížkou, eliminuje účinek oslnění, zatímco verze s matným, či mikroprismatickým difuzorem se vyznačuje designérským efktem svícení, která dodává svítidlu originální charakter.

Kanlux ALIN LED je dokonalým zpracováním – všechny šrouby jsou zvenčí neviditelné a lakování dosahuje nejvyšší kvality. Navíc je k dispozici ve třech provedeních – bílá, černá a stříbrná. Standardem jsou varianty umožňující stmívání. Na individuální žádost je možné svítidla vyrobit také s mikrovlnným čidlem pohybu.

Kanlux OFIS S LED jsou stropní, nebo zapuštěná svítidla. Jedná se o řadu svítidel pro použití v kancelářských prostorách. Světelná účinnost Kanlux OFIS S LED je až 115 lm/W. Typ difuzoru je mikroprisma. Na individuální žádost je možné vyrobit nejen s nouzovým modulem v osmi různých standardech, ale také mikrovlnným čidlem pohybu.

         

Zeptejte se nás

ODBORNÉ ČLÁNKY

VIDEA