Sedna Design/Elements – nové stylové vypínače a zásuvky

Dejte tvar svým představám!

Pokud se jedná o moderní interiér domácnosti, zákazníci hledají produkty, které vypadají elegantně, usnadní život a samozřejmě zvýší úroveň komfortu. Chtějí produkty, které mají osobitost, styl a úroveň. Ocení vzhled ušlechtilých materiálů. A samozřejmě preferují dobrou cenu. Produktová řada vypínačů a zásuvek Sedna Design a Sedna Elements společnosti Schneider Electric byla navržena právě s ohledem na tyto představy zákazníků, ale také s ohledem na potřeby profesionálních elektrikářů.

Produktová řada Sedna Design & Elements je nová generace vypínačů a zásuvek. Drobné technické detaily a vychytávky podstatně zjednodušují a zkracují dobu montáže, zvyšují komfort montáže i spolehlivost. Ocení je profesionálové i kutilové.

Rámečky Sedna Design&Elements

Krycí rámečky jsou dostupné až v pětinásobném provedení a lze je použít jak pro horizontální, tak i vertikální montáž, a to do zapuštěných i povrchových krabic. Díky speciální membráně, která chrání mechanizmus před průnikem vody, jsou všechny rámečky Sedna Design navíc kompatibilní i s přístroji Sedna v krytí IP44. Rámečky jsou k mechanizmu připevněny unikátním zaklapávacím osmibodovým systémem, který zaručuje pevnou fixaci a dokonale zarovná rámeček na nerovné stěně.

Mechanizmy Sedna Design/Elements

Sedna mechanizmy jsou dostupné v bezšroubovém provedení a to včetně zásuvek, což profesionálům zkracuje čas montáže, a přitom zaručí stoprocentní upevnění vodičů. Na zadní straně přístroje naleznete schéma zapojení a nákres sepnuté polohy spínače. Profesionál rovněž ocení kompaktnost mechanizmů Sedna. Hloubka zapuštění spínačů je pouhých 24 mm a je možné je montovat i do nízkých panelákových krabic. Kovový montážní rámeček s prolisy je robustní a jeho postranní západky usnadní vyrovnání až pěti přístrojů vedle sebe. Spínače a tlačítka jsou dostupné i ve verzích s modrou orientační nebo červenou signalizační LED kontrolkou.

   

Další přístroje Sedna Design&Elements

V nabídce naleznete univerzální otočné LED stmívače, které lze použít pro stmívání nejen LED žárovek, ale i běžných či halogenových žárovek. Unikátní vlastností proti běžným otočným stmívačům je možnost propojit je paralelně s obyčejnými tlačítky a stmívat světlo z více míst pomocí těchto tlačítek. Stejně tak je i pro LED osvětlení určen pohybový detektor. Je integrován do spínače a zátěž lze tak ovládat i manuálně.

V sortimentu naleznete i USB nabíječky typu A+C 2.4A, zásuvku s vyrovnaným potenciálem pro zdravotnictví, ucelený rozsah TV a datových zásuvek a další příslušenství.

            

Sedna Design&Elements – volba profesionálů

Řada Sedna Design nabízí 4 barvy krycích rámečků a přístrojů. Řada Sedna Elements bude postupně mít až 9 různých designů krycích rámečků ve vzhledu kamene, dřeva, skla nebo kovu a dvě barvy přístrojů v designu břízy a leštěného hliníků. Barvy přístrojů a krycích rámečků obou řad lze mezi sebou libovolně kombinovat v mnoha variantách. Leštěný hliník, leštěné zlato a Wenge jsou barvy rámečků a přístrojů, které připravujeme v brzké době do prodeje.

         

Podívejte se na Sedna Design/Elements promo video ZDE.

Seznamte se jak instalovat a nastavovat přístroje Sedna Design/Elements:
spínače a zásuvky, přístroj s dvojitou klapkou, otočný stmívač, detektor pohybu, krabice pro povrchovou montáž.

Vypínače a zásuvky Sedna Design/Elements: stáhněte si brožuru nebo katalog v PDF.

Věříme, že se nová řada vypínačů a zásuvek Sedna Design/Elements společnosti Schneider Electric stane ideální volbou každého profesionála.