Registrace na Digitální veletrh

Vážení obchodní přátelé,
děkujeme za Váš zájem, Digitální veletrh ještě nezačal. Možnost přihlášení či registrace bude spuštěna během dne v pondělí 30. 8. 2021. Pokud jste již naším zákazníkem, pak Vám v předstihu pošleme přihlašovací údaje přímo na Vaši e-mailovou adresu. Nemusíte se tak registrací zabývat.

 

Pokud však chcete přejít na již probíhající prodejní kampaň HIT2021 určenou vybraným zákazníkům, pokračujte prosím sem. Přihlašovací údaje pro HIT2021 a Digitální veletrh jsou shodné.

Do startu 2. ročníku Digitálního veletrhu zbývá:

Celý svět již léta hovoří o digitalizaci a o revoluci 4.0. Ne každý z nás ovšem tomuto fenoménu podlehl, a konzervativní přístup nás nutil dělat věci stále stejným způsobem. Co nedokázali astronomické investice a snaha průmyslových a softwarových firem v posledních letech, dokázal v průběhu několika málo týdnů malý neviditelný tvor. Prakticky ze dne na den jsme byli přinuceni začít aktivně využívat on-line komunikaci, a ta se stala nedílnou součástí našich životů. A právě v tuto chvíli se v našich hlavách zrodila nová myšlenka, a na světě byl  nový projekt:„Digitální veletrh“.