Pivo a klobása

Společnost Sonepar Česká republika je známa nejen díky svým obchodním aktivitám na poli elektrotechniky, ale také každoroční organizací největší akce v oboru – Elektrotechnickou výstavou. Již proběhlo 27 ročníků. Bohužel kvůli světové pandemii byla nahrazena Digitálním veletrhem.

 

 

Výstava každoročně představila více než 100 vystavovatelů, přesto bylo hlavním posláním výstavy setkání lidí, zákazníků Soneparu, s dodavateli a výrobci. Bylo to také setkání lidí, kolegů, přátel, známých, kteří se potkávali nejen nad odbornými znalostmi, na kus řeči, ale i u dobrého jídla. Mimo velmi oblíbený český gulášek jsou také oblíbené mezi námi Čechy pivo a klobásy 🌭🍺.

Proto jsme se rozhodli, že vás o tuto záležitost nechceme ochudit. Pokud se tedy přihlásíte do 30.  9.  2021 na svůj účet Digitálního veletrhu 2021, dostanete jako dárek 🎁 pivo a klobásu, jako připomínku Elektrotechnické výstavy.

🎁 = 🍺 + 🌭    🎁 = 🍺 + 🌭    🎁 = 🍺 + 🌭    🎁 = 🍺 + 🌭

Přihlášením do Digitálního veletrhu a kampaně HIT2021 potvrzujete,
že jste se seznámil s informacemi o zpracování osobních údajů, se všeobecnými obchodními podmínkami a s Compliance společnosti Sonepar Česká republika spol. s r.o. Veškeré dokumenty jsou dostupné na těchto odkazech:

https://www.sonepar.cz/informace-zpracovani-osobnich-udaju
https://www.sonepar.cz/obchodni-podminky
https://www.sonepar.cz/compliance