Lištový systém – ideální řešení do Vašeho domu

Systém Kanlux TEAR se skládá z jednotlivých částí, ze kterých stavíme na stropě „dráhu”, po které potom můžete pohybovat s jednotlivými svítidly. Systém je sestaven z „kolejnic“, tedy lišt, spojek a různých typů konektorů, díky kterým se sami můžete rozhodnout, jaký tvar bude mít ve výsledku Vaše osvětlení. Od začátku do konce sestavujete Vaši vlastní individuální sestavu, dle Vaší potřeby. Jakmile máte tvar, zvolíte počet a typ svítidel. Svítidly lze navíc v „kolejnici“ volně pohybovat.

Kanlux ACORD ATL1 jsou integrovaná svítidla určená pro Váš lištový systém. Tato svítidla můžete přizpůsobit Vašim osobním preferencím. Můžete si vybrat z černé nebo bílé barvy svítidel, dvou výkonů, barvy světla a také úhlu svícení (standardem je 60°, ale lze zaměnit za 36°, nebo 15°). Svítidla mají životnost 50 000 hodin a záruku 5 let. Značkové klíčové komponenty (LED COB, napájecí zdroj), vysoká úroveň podání barev (CRI>90) a eliminace oslnění (UGR>19), jsou další předností těchto unikátních svítidel. Právě vysoké CRI zajišťuje, že barvy nejsou zkreslené.

Kanlux ACORD ATL2 je druhým typem svítidel pro lištový systém. Opět můžete zvolit bílou nebo černou barvu svítidla. Typ ATL2 se vyznačuje vyměnitelným zdrojem světla s paticí GU 10, který lze přizpůsobit Vašim potřebám. Můžete si vybrat několik barev světla, výkon, úhel vyzařování, a dokonce i CRI. Výše popsané varianty můžete libovolně míchat ve svítidlech v závislosti na zóně, kterou budete osvětlovat. Můžete také použít světelné zdroje přizpůsobené pro stmívání, nebo světelnými zdroji umožňující bezdrátovou plynulou změnu barvy a intenzity světla. Díky tomu můžete i bez nákladného stmívače měnit světelný výkon v závislosti na situaci

       

Zeptejte se nás

ODBORNÉ ČLÁNKY

VIDEA