Instalační prvky Niedax

Renomované průmyslové podniky v celé Evropě spoléhají na elektroinstalační prvky splečnosti Niedax. Dodáváme do celé řady průmyslových výrobních závodů a máme spoustu spokojených zákazníků, kteří jsou vybaveni našimi řešeními pro instalaci kabelů.

Výrobní závod Audi Neckarsulm

Do tohoto výrobního závodu společnosti Audi, dodala společnost Niedax systémy vedení kabelů pro výrobní linku modelové řady A6 od karosárny, svařovny, lakovny…..Nachází se zde 22.000 metrů pochozích kabelových žlabů. Při tomto projektu byly použity nové inovativní výrobky z řady BKS, jako patentovaný kovový kryt z protiskluzového ocelového plechu, který se vyznačuje rychlou montáží.

Výrobní závod BMW Lipsko

Po tříleté fázi výstavby byla postavena jedna z nejmodernějších a nejudržitelnějších továren na výrobu automobilů na světě. Niedax je hrdý na to, že dodal do tohoto závodu 44.000 metrů kabelových žlabů, 10.000 metrů stoupacích tras a dalších komponentů. I díky naší společnosti vznikla šetrná a k životnímu prostředí nakloněná výroba automobilů.

Větrná turbína Meerwind

Konvenční elektrárny, solární i větrné turbíny se vyznačují vysokými nároky na individualitu a složitost. I v této oblasti je společnost Niedax aktivní a je žádaným partnerem při výstavbě. Pro větrnou turbínu Meerwind Ost, společnosti Ambau, vyrobila společnost Niedax 3.000 metrů kabelových žlabů z nerezové oceli. Speciální výroba i montáž, splňuje vysoké nároky této pobřežní elektrárny, kde jsou vysoké požadavky na korozní zatížení.

Qatargas

Ničivá síla slané vody v kombinaci s velmi proměnlivými povětrnostními podmínkami, vytváří extrémně agresivní prostředí. Spolehlivost použitých materiálů je nepostradatelná. Pro ropné plošiny společnosti Qatargas vyrobila společnost Niedax prvky ze sklených vláken, jako jsou kabelové žlaby a madla.

Zeptejte se nás

ODBORNÉ ČLÁNKY

WEBINÁŘE

16Zář

Webinář Niedax

0:00 - 23:59