Elektrodesign

                                                 

VÝROBCE PROFESIONÁLNÍ VZDUCHOTECHNIKY
člen skupiny Soler Palau Ventilation Group

24 let obchodní značky
Společnost ELEKTRODESIGN – dlouhodobě se rozvíjející společnost, disponující vysoce motivovaným kolektivem odborných pracovníků, vlastními kapacitami pro konstrukci a výrobu vzduchotechnického zařízení. Má samostatné výrobní a skladovací prostory, širokou síť poboček, obchodních zástupců a servisních míst. Vývoj, výroba a prodej vzduchotechnického zařízení pod značkou ELEKTRODESIGN začal v roce 1992. Od roku 1993 působí ELEKTRODESIGN ventilátory jako specializovaný výrobce a distributor. Je jedním z prvních, ryze českých výrobců a velkoobchodů v oboru vzduchotechniky na území Čech, Moravy a Slovenska. Po 24 letech úzké spolupráce se společností Soler & Palau Ventilation Group se ELEKTRODESIGN ventilátory stal jednou z mnoha společností této celosvětově působící skupiny vzduchotechnických výrobců a distributorů. Areál centrální logistiky je situován na dálničním sjezdu ve Staré Boleslavi. Centrální sklad je propojen on-line s výrobou a dalšími sklady společnosti. Sklady jsou v Praze, Teplicích, Plzni, Hradci Králové, Písku, Olomouci, Brně, Bratislavě a Košicích. Logistický systém je zároveň on-line propojen s celým logistickým systémem Soler & Palau Ventilation Group.

VentiCAD – návrhový program VZT zařízení

Software VentiCAD byl sestrojen výhradně jako pomocný program výběru vhodného zařízení VZT projektů. Převážně je určen pro VZT projektanty, obchodní zástupce Elektrodesign ventilátory spol. s r.o. a technickou podporu prodeje. Software na základě požadovaných parametrů je schopen selektovat vhodnou přívodní jednotku, rekuperační jednotku, nebo vodní či elektrický ohřívač do potrubí.
Software je snadno ovladatelný, intuitivní a nabízí projektantovi souhrn základních vlastností VZT zařízení s možností tisku technického listu, obsahujícího název, grafická data zvoleného pracovního bodu, hlukové parametry daného zařízení, rozměrový výkres a izometrický pohled, technologické schéma regulačního systému a v neposlední řadě i předběžnou cenovou kalkulaci. Veškeré informace jsou shromážděny v celkovém projektovém listu vybraných zařízení s možností standardního tisku, nebo „pdf“ či „XPS“ tisku. Jako další velmi zajímavou možnost pro správnou realizaci projektu nabízí VentiCAD možnost uložení pohledů VZT zařízení do 3D nebo 2D skici a to ve formátu DXF s měřítkem 1:1.
K dispozici je podrobné video představení VentiCADu.

ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o.
Sídlo: Boleslavova 53/15, 140 00 Praha 4
IČ: 24828122
DIČ: CZ24828122
Spisová značka: C 178087 vedená u Městského soudu v Praze